Natychmiastowy przelew weekendowy poprzez system Dotpay

Ile idzie przelew w weekend? Zwykły przelew dojdzie niestety dopiero w poniedziałek, i to niekoniecznie z samego rana. Na szczęście jest sposób na zrobienie natychmiastowego przelewu w weekend i nie tylo.

Niestety mimo nieustannie rozwijających się technologii oraz nowoczesnego podejścia do wielu spraw, banki w pewnym aspekcie pozostają po prostu zacofane. Działają prawidłowo do momentu, kiedy nadejdzie weekend – od piątku wieczora do poniedziałkowego poranka można wykonać przelew, lecz jego zaksięgowanie następuje dopiero w pierwszy dzień roboczy po weekendowej przerwie. Nie ma więc możliwości otrzymania pieniędzy w ciągu tych dwóch dni. Na szczęście naprzeciw takim oczekiwaniom wyszli partnerzy banków, którzy oferują natychmiastowe przelewy w weekend.

Wszystko dzięki systemowi Dotpay…

Sesje bankowe na jakich opierają się przelewy bankowe działają jedynie w dni robocze, a więc od poniedziałku do piątku. W efekcie tego w dni wolne od pracy przynajmniej dla pracowników banków nie ma możliwości przesłania komuś pieniędzy tak, aby dotarły w ciągu 15 minut bądź chociażby na przestrzeni jednego dnia – konieczne jest odczekanie do pierwszej sesji w pierwszy dzień roboczy.

Dzięki ofercie Dotpay, a więc poprzez system pośredniczący można dokonywać takich płatności nie tylko w dni robocze i weekendy, ale również przez cała dobę, a pieniądze znajdą się na koncie odbiorcy w ciągu maksymalnie 15 minut!

Jak działa Dotpay?

Sukces agregatora Dotpay możliwy jest przede wszystkim dlatego, że każdy taki system pośredniczący w płatnościach posiada konta we wszystkich bankach. Oznacza to, że przelewy przetwarza się wewnętrznie poprzez każdy z banków, a to pozwala na znaczące skrócenie czasu przelewu. Oprócz tego, istnieją jeszcze specjalne kanały poza bankowe, które działają cały czas, dwadzieścia cztery godziny na dobę, bez względu na dzień – czy jest to święto czy dzień powszedni. Płatności dokonuje się w sklepach Żabka bądź poprzez internetowy system Dotpay.

Superszybki przelew to nie wszystko

Płatności poprzez system Dotpay mają jeszcze jedna zaletę – można dokonywać ich anonimowo, poprzez specjalne kupony Ukash. Dzięki nim operatorzy banku nie będą mieli wglądu w transakcje dokonywane w weekend bądź po prostu wtedy, kiedy tego nie chcemy. Wystarczy wprowadzić 19-cyfrowy kod. To rozwiązane również dostępne jest całodobowo i możliwe poprzez Internet, płatności mobilne, sklepy Żabka czy nawet na Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *